Reality zprávy

Realitní zprávy

Výstavba domů v anglickém stylu jede na plné obrátky

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Bydlení

Společnost Anglický Resort, která realizuje na českém trhu unikátní projekt bydlení v rodinných domech anglického stylu, neplánuje do budoucna omezení výstavby, a to navzdory často zmiňované krizi na trhu s bydlením. Důvod je jednoduchý – zvýšený zájem zákazníků o komfortní bydlení za bezkonkurenční ceny.

Ve třech residenčních lokalitách blízko Prahy jako houby po dešti vyrůstají nové a nové rodinné domy, které lákají stále větší počet bydlení chtivých zákazníků. Např. v lokalitě Zahrady Slatina již bylo dostavěno 18 domů z plánovaných 64 a celkem 12 domů již bylo rezervováno. Podobná je situace i na dalších místech, kde společnost Anglický Resort působí. V lokalitě Kralupy Resort byla dokončena výstavba domů a v místě se nyní provádějí poslední úpravy – vzniká dětské hřiště a výsadba zeleně. Z celkového počtu 16 plánovaných a již vystavěných domů jich je zarezervováno již 12. Zájem zákazníků hlásí i lokalita Lešany II – Zámecké údolí, kde má vzniknout celkem 72 rodinných domů. V současné době je jich postaveno 22 a rezervováno je 14 z nich. Vůbec nejzabydlenější je pak pilotní projekt společnosti – lokalita Lešany I – Lešany Resort, která je v současné době již kompletně vyprodána a kde stojí celkem 114 domů. V místě už byly také dokončeny veškeré terénní práce, výsadba zeleně i výstavba dětského hřiště.

Společnost Anglický Resort navíc plánuje další expanzi a pro svůj projekt hledá další vhodnou lokalitu. Přestože představitelé společnosti zatím své plány tají, jisté je to, že půjde opět o místo ve středních Čechách, ale ještě o něco blíže Praze, než lokality dosavadní. Pro všechny zájemce, kteří čekat nechtějí a rádi by se na vlastní oči přesvědčili o všech výhodách bydlení v anglickém stylu, je v lokalitě Lešany Resort připraven vzorový dům, jehož dveře se otevřou každému, kdo projeví zájem.Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku