Reality zprávy

Realitní zprávy

Nový web Ekospolu umožňuje snadné srovnání cen nových bytů v Praze

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Realitní weby

03.05.2010, Praha – Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. má od 1. května 2010 zbrusu nové webové stránky. Cílem redesignu webové prezentace bylo především zpřehledění nabídky developera potenciálním klientům. Prezentace také nabízí několik praktických technických novinek, které usnadní a zjednoduší pohyb klienta na stránkách, tak aby do tří kliknutí našel vše, co hledá.

Přehlednost a interaktivita
Novým webovým stránkám dominuje již na první pohled přehlednost a snadná orientace. Vedle jednoduchého a graficky čistého layoutu najde klient přímo na homepage také praktický vyhledávací filtr a interaktivní mapu bytových projektů. „Díky tomu mohou klienti velmi snadno srovnávat ceny našich bytů s konkurencí, což bylo přesně naším cílem,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s. „Protože naší dlouhodobou firemní strategií je nabízet nejlevnější nové byty v celé Praze, je snadná porovnatelnost našich ceníků s konkurencí stěžejní,“ dodává Korec. Součástí nového webu jsou i diskuzní fóra zřízená pro klienty Ekospolu, na nichž mohou aktivně diskutovat a vzášet nejrůznější podněty pro zlepšení služeb developera.

S ještě větší interaktivitou počítá EKOSPOL zejména v budoucnu. „Použité technologie umožňují provázat obsah webových stránek např. s komunitními portály typu YouTube či Facebook. V dohledné době se tak na naších stránkách objeví např. videa s referencemi skutečných zákazníků či videoprůvodci po lokalitách, v nichž stavíme naše byty,“ přibližuje další interaktivní novinku Evžen Korec.

Za zmínku jistě stojí také integrovaná hypotéční kalkulačka, díky níž si zájemci mohou okamžitě spočítat, kolik budou činit jejich měsíční splátky v případě, že využijí zvýhodněné hypotéky od exkluzivního finančního partnera Ekospolu – Hypoteční banky.

Transparentnost a reference
Jedním z dalších cílů při tvorbě nové prezentace bylo také podat maximálně transparentní informace o společnosti EKOSPOL a.s. a o projektech, které během své více než 18 let trvající existence realizovala. „Klietni v dnešní době hledají především jistotu, že jejich bydlení bude dokončeno včas a v dohodnuté kvalitě. Proto na našich stránkách najdou také detailní popisy našich nejvýznamnějších realizovaných projektů, kterých již bylo více než 35. K většině bytových projektů také naleznou reference od několika klientů,“ uzavírá Korec.

Sázka na svobodný software
Maximální customizaci webové prezentace a jejích funkcionalit zajišťuje použití svobodného open-source softwaru Joomla!, který lze libovolně upravovat v závislosti na požadovaném designu a funkcích.

Více informací najdete na www.ekospol.cz.Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku