Reality zprávy

Realitní zprávy

KDE CHCI BYDLET – nové byty a domy v přehledné nabídce

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Realitní weby

Specializovaný portál www.kdechcibydlet.cz vydává pro zájemce o koupi nového bytu či rodinného domu nový tištěný magazín KDE CHCI BYDLET. Ten velmi přehlednou a ucelenou formou představuje 97 rezidenčních developerských projektů z celé České republiky.

Jarní magazín KDE CHCI BYDLET vychází ve středu 28. dubna. Na 124 stranách přináší nejenom přehlednou nabídku rozmanitých rezidenčních projektů, ale i zajímavé informace z českého rezidenčního trhu a užitečné rady související s koupí nového bytu či rodinného domu.

„Loňská vydání magazínu KDE CHCI BYDLET se u čtenářů setkala s velkým úspěchem. Jistě k tomu přispělo nejenom množství prezentovaných projektů, ale i přehledné zpracování tohoto magazínu,“ uvedla Jana Hrabětová, ředitelka portálu www.kdechcibydlet.cz.

Rezidenční developerské projekty jsou v magazínu KDE CHCI BYDLET představeny srovnatelným katalogovým způsobem – u každého je uveden jak popis projektu, tak fotografie či vizualizace. Součástí prezentací jsou také základní údaje o projektu (počet bytových jednotek či rodinných domů v projektu, počet podlaží atd.), dále ceny a termíny výstavby. A samozřejmě i nezbytné kontakty na prodejce. Projekty jsou řazeny abecedně podle krajů a měst.

V jarním vydání magazínu KDE CHCI BYDLET čtenáři naleznou kromě prezentací
97 rezidenčních developerských projektů z celé republiky také rozsáhlý Kaleidoskop – přehled vybraných událostí, které se odehrály v uplynulých měsících. I díky Kaleidoskopu magazínu KDE CHCI BYDLET tak může každý zájemce o nové bydlení získat ucelený přehled o dění na českém rezidenčním trhu.

Magazín KDE CHCI BYDLET vychází dvakrát ročně – na jaře a na podzim; zakoupit si jej lze za cenu 29 korun v běžné prodejní síti. Distribuci periodika zajišťuje Mediaprint&Kapa.
Zájemci si ho mohou také objednat i na dobírku u provozovatele portálu, a to e-mailem: kdechcibydlet@kdechcibydlet.cz.

O portálu www.kdechcibydlet.cz:

Portál www.kdechcibydlet.cz byl do provozu uveden v září roku 2007. Kromě denně aktualizované nabídky nových bytů a domů z developerských rezidenčních projektů svým uživatelům přináší také novinky a zprávy související s trhem nemovitostí. Součástí portálu je i hypoteční kalkulačka, daňová a právní poradna, dále aktuální seznam relevantních výstav a veletrhů a rozsáhlé adresáře firem, jejichž činnost s realitami souvisí.

Nová rubrika Rezidenční projekty v ČR informuje o bezmála 1 000 aktuálních rezidenčních projektů.Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku