Reality zprávy

Realitní zprávy

Informace až k vám domů

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Novinky reality

Právě vychází nové vydání bezplatného internetového bulletinu určeného především pro bytová družstva a SVJ. Bulletin obsahuje užitečné informace pomáhající při rozhodování a řízení bytového družstva nebo společenství vlastníků jednotek.

Získali jste byt v osobním vlastnictví? Jistě víte, že to s sebou přináší výrazné rozšíření našeho zájmu. Kromě vybavení bytu se pro nás nyní stávají důležité také otázky, související s provozem celého domu, který je nyní také náš. Jaké informace nás zajímají nejvíce? To bylo hlavním tématem jedné z anket, která proběhla v rámci internetového portálu Bydlet v panelu. Podle výsledků se stále tématem číslo 1 drží rekonstrukce domů. Pod tímto širokým pojmenováním se skrývá především výměna oken, řešení zateplení a nová fasáda. Uvnitř domu pak nejčastěji řešíme rekonstrukci výtahu. To vše provází společná potřeba zajištění vhodného financování.
Řadu zajímavých i aktuálních informací nejen o těchto tématech nabízí bezplatný internetový bulletin Pro bytová družstva a SVJ. Předností je cílenost informací a to, že jej každý, kdo si jej objedná, dostane přímo na svou mailovou adresu, kde stačí jediné kliknutí pro prohlédnutí kompletního obsahu.
Bulletin je určen především pro potřeby malých bytových družstev a SVJ. Základem jsou informace, které mohou pomoci při rozhodování a řízení bytového družstva nebo společenství vlastníků jednotek. Je zasílán zdarma e-mailem 5x ročně, a to v termínech 25. února, 25. května, 25. července, 25 října a 10. prosince.
Další vydání elektronického bulletinu Pro bytová družstva a SVJ je již příští týden. Bezplatný odběr si lze objednat na www.probdsvj.cz.Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.