Reality zprávy

Realitní zprávy

Dokončena hrubá stavba multifunkčního komplexu CPI City Center v Ústí nad Labem

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Multifunkční komlexy

V polovině dubna byla dokončena hrubá stavba administrativně-obchodního komplexu CPI City Center v Ústí nad Labem investorské a developerské skupiny CPI, jejíž výstavbu realizuje jihlavská společnost PSJ, a.s., generální dodavatel projektu.

Víceúčelový komplex v centru města zahrnuje kancelářskou budovu, čtyřhvězdičkový kongresový hotel Clarion a v menší míře obchody a služby se supermarketem. Zázemí doplňuje vlastní parkování v podzemní části komplexu.
„Kancelářské prostory nabízíme místním firmám i zahraničním a národním společnostem, které ocení moderní, funkční a energeticky méně náročnou budovu,“ uvedl manažer pronájmu CPI Group Pavel Jirásek.

Pronájem kanceláří zahájila CPI Group již počátkem roku. Kanceláře typu A o celkové pronajímatelné ploše 5 700 m2 se nacházejí ve třech nadzemních podlažích. Nájemci mohou zvolit jednotky od 190 m2 až po velikost celého patra (až 2 130 m2). Výhodou je vlastní parkování přímo v objektu, umístění komplexu v centru města a dobrá dopravní dostupnost. Dále konferenční prostory v přilehlém čtyřhvězdičkovém hotelu, možnost stravování nájemců v hotelové restauraci
a ubytování firemních hostů. Nezanedbatelnou položku tvoří nabídka obchodů
a služeb, jejichž skladba se zaměřuje na každodenní potřeby chodu firem. Chybět nebudou ani kavárny a provozy rychlého občerstvení a supermarket TESCO Express.

„Nyní osazujeme okna v hotelové a administrativní budově, provádíme izolace a na hotelovém objektu fasády. Práce postupují podle harmonogramu, s dokončením projektu počítáme na jaře příštího roku,“ potvrdil Pavel Jirásek.



Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.