Reality zprávy

Realitní zprávy

Centrála OKIN GROUP se přestěhovala do City West

Napsal admin • Srp 25th, 2010 • Rubrika: Novinky reality

Administrativní projekt City West v Praze 5 – Stodůlkách se stal novým domovem centrály společnosti OKIN GROUP. Společnost zároveň bude v celém areálu poskytovat komplexní služby facility managementu, díky čemuž vznikne několik desítek nových pracovních míst.

„Za více než čtyři roky, po které společnost působila v BB Centru na Praze 4, se OKIN GROUP rozrostla více než trojnásobně. Současné prostory nám již nestačily, proto jsme se rozhodli pro toto řešení,“ vysvětluje důvody přesunu marketingový ředitel Roman Trnka a dodává: „Získali jsme nejen atraktivní kancelářské prostory nejvyššího standardu v administrativním centru v Praze, ale také zajímavého klienta. OKIN GROUP bude v celém administrativním komplexu poskytovat komplexní facility management.“
OKIN FACILITY, divize společnosti OKIN GROUP, bude mít v celém areálu na starosti nejen technickou správu, ale bude zajišťovat i úklidové služby, ostrahu, recepci či služby skladového hospodářství. V souvislosti s touto zakázkou se firma díky zajištění podpůrných služeb jednotlivých budov rozrostla o dalších několik desítek zaměstnanců.
Od změny adresy si OKIN GROUP slibuje také další růst související s dynamickým rozvojem nové městské čtvrti Západní Město, kde vzniká mnoho maloobchodních a jiných komerčních ploch. Významnými sousedy společnosti OKIN GROUP budou na nové adrese mimo jiné firmy Siemens či Bayer.
Centrála OKIN GROUP s necelými sto zaměstnanci se do nových prostor přestěhovala 23. dubna 2010. Své nové kanceláře bude využívat v budově B1.
26. dubna 2010
Informace pro média

O společnosti OKIN GROUP, a.s.
OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již šestnáctým rokem. Pod značkou OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management, tedy služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Dále pak pod značkou OKIN OUTSOURCING zajišťuje služby v oblasti business process outsourcing (BPO). Dceřiná společnost OKIN EDUCA navíc poskytuje služby v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje a nabízí rovněž i projektovou činnost spojenou s aktivitami získávání finančních prostředků z fondů Evropské unie. Skupinu v minulém roce rozšířila společnost OKIN CLEANING nabízející úklidové služby.
V současnosti má skupina OKIN GROUP více jak 1400 zaměstnanců, působí v ČR, na Slovensku, ve Švédsku, Rusku, Bulharsku a na Ukrajině. V oblasti facility managementu obsluhuje desítky administrativních budov, průmyslových podniků, logistických a obchodních center.
www.okin.eu

O City West
City West je moderní kancelářský komplex třídy „A“, jehož developerem je FINEP CZ. Skládá se ze 7 administrativních budov o celkové ploše 100 tis. m2. Nachází se v bezprostřední blízkosti dálnice D5 přímo na stanici metra „B“ Stodůlky. Budoucím nájemcům nabízí jedinečnou kombinaci moderního pracovního prostředí, bydlení, dosažitelnosti služeb i zeleně a dostupnost metrem, autem i autobusem.Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.