Reality zprávy

Realitní zprávy

Novinky reality

Solární panely společnosti Hitechsolar s.r.o.

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

Společnost HiTechSolar s.r.o. se zabývá návrhem, dodávkou a kompletní realizací solárních elektráren na klíč. Nabízí profesionální montáž solárních panelů a solárních elektráren. Naší prací je získávání solární energie ze slunečního záření pomocí solárních panelů, čímž šetříme životní prostředí a zároveň vyděláváme na volně dostupné energii ze slunce. Fotovoltaika je technologie s neomezeným potenciálem a časově [...]Novým členem České rady pro šetrné budovy se stala OKIN GROUP

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

Společnost OKIN GROUP, a.s. se v červnu stala, jako jediný zástupce oboru facility management, členem České rady pro šetrné budovy. Členství společnosti umožní aktivně se podílet na přípravě nových ekologicky šetrných objektů.
„V radě jsme první společností oborově zaměřenou na integrovaný facility management. Rádi bychom se v této neziskové organizaci podělili [...]Bytový areál Rezidence Dalejské výhledy zkolaudován, všechny byty vyprodány!

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

08.06.2010, Praha – Jeden z nejprestižnějších současných rezidenčních projektů v Praze, bytový areál Rezidence Dalejské výhledy, postavený na úpatí chráněného Dalejského a Prokopského údolí v městské části Praha 13, byl úspěšně zkolaudován. Kolaudační souhlas k projektu byl vydán 24. května 2010. V současné době je již projekt vyprodán.
Navzdory recesi vyprodáno!
Za úspěšným [...]HQ-PLUS, s.r.o. slaví 15 let působení na rezidenčním developerském trhu

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

Letos v červnu oslaví developerská a stavebně-obchodní společnost HQ-PLUS, s.r.o. 15. výročí od zahájení výstavby svého prvního rezidenčního projektu. Jednalo se o šest luxusních rodinných domů v Průhonicích u Prahy. Na tento úspěšný první developerský projekt v následujících letech navázaly další. Rezidenčního i komerčního charakteru.
Společnost HQ-PLUS, s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem realizovat [...]Informace až k vám domů

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

Právě vychází nové vydání bezplatného internetového bulletinu určeného především pro bytová družstva a SVJ. Bulletin obsahuje užitečné informace pomáhající při rozhodování a řízení bytového družstva nebo společenství vlastníků jednotek.
Získali jste byt v osobním vlastnictví? Jistě víte, že to s sebou přináší výrazné rozšíření našeho zájmu. Kromě vybavení bytu se pro nás nyní stávají důležité také [...]Centrála OKIN GROUP se přestěhovala do City West

By admin • Srp 25th, 2010 • Category: Novinky reality

Administrativní projekt City West v Praze 5 – Stodůlkách se stal novým domovem centrály společnosti OKIN GROUP. Společnost zároveň bude v celém areálu poskytovat komplexní služby facility managementu, díky čemuž vznikne několik desítek nových pracovních míst.
„Za více než čtyři roky, po které společnost působila v BB Centru na Praze 4, [...]